Komornicy w służbie sprawiedliwości

 
Z czym kojarzy Ci się hasło „komornik Ursynów” w większości przypadkach www.zyciena100procent.pl/naprawde-skuteczny-komornik/ i przedstawiciele innych kancelarii muszą liczyć się z różnymi nieszczególnie przyjemnymi epitetami. Tymczasem osobiście jestem zdania, że komornicy na Ursynowie często są bardzo ważnym organem, który dba o sprawiedliwość w naszym państwie.

  • 1111(23)Wyobraź sobie – jedna osoba płaci wszystkie mandaty, wszystkie rachunki i wszystko inne na czas. Natomiast druga osoba nie płaci. Jest to według Ciebie sprawiedliwe?
  • Sprawiedliwość najłatwiej przywrócić mogą komornicy z Ursynowa, ponieważ są oni w stanie w pewnym sensie „Zmusić” osoby by zapłaciły należne pieniądze.

Ktoś powie, że można je wsadzić do więzienia. Jednak to głupi pomysł. Nie dość, że osoba ma niezapłacone rachunki, to dodatkowo podatnicy będą płacili na jej utrzymanie w więzieniu. O wiele lepiej sprawiedliwość przywracają komornicy z Ursynowa. Jednocześnie pamiętaj, że taki komornik nie może robić co mu się żywnie podoba – musi on działać w zgodzie z prawem. Dlatego według mnie komornicy świetnie dbają o utrzymanie sprawiedliwości.